Przejrzysta i intrygująca szata graficzna

Skoro wygląd ma tak duże znaczenie trzeba o niego należycie zadbać. Stawiamy na przemyślaną i estetyczną szatę graficzną, która ukaże Twój profesjonalizm. Wiesz, że pewne kolory wzbudzą większe zaufanie, a przejrzystość strony można osiągnąć nawet przy dużej liczbie treści Kolory, odpowiednie rozmieszczenie informacji i ciekawe grafiki sprawią, że odwiedzający chętniej pozostaną na Twojej witrynie.

Stabilność i szybkość działania

Nad wnętrzem Twojej atrakcyjnej strony też popracujemy. Przede wszystkim skupimy się na stabilności funkcjonowania i szybkości wczytywania. Zapewni to dobrze napisany kod, który da Ci gwarancję poprawnego działania strony. Najchętniej odwiedzane witryny są niezawodne i dobrze rozplanowane. Projektujemy z głową, tak aby Twoi odwiedzający otrzymali spójną i przejrzystą nawigację.

Przyjazna dla urządzeń mobilnych

Twoja strona musi prezentować się profesjonalnie niezależnie od urządzeń na jakich będzie wyświetlana. Zaprojektujemy ją wykorzystując technologię RWD (Responsive Web Design), tak aby automatycznie dostosowywała się do smartphonów i tabletów. Dodatkowo zostanie lepiej zaklasyfikowana przez Google, który nagradza strony responsywne wyższymi pozycjami w wyszukiwarkach.

Łatwa w obsłudze

Chcesz mieć możliwość zmiany zdjęć, móc dodać nowy tekst? Nic trudnego. Budujemy strony oparte o systemy zarządzania treściami (CMSy), które w prosty sposób przeprowadzą Cię przez zarządzanie Twoją stroną. To bardzo przydatna funkcja, jeśli chcesz dbać o aktualność swojej witryny, czy dzielić się najnowszymi realizacjami i osiągnięciami swojej firmy.

01Pytamy i doradzamy

02Tworzymy zarys

03Realizujemy

Droga do celu: proces tworzenia

  • Zapraszamy Cię na filiżankę kawy, herbaty i rozmawiamy o Twoich planach. Jeśli nie możesz do nas wpaść przyjedziemy do Ciebie albo omówimy wszystko mailowo bądź telefonicznie.
  • Pracujemy nad projektem graficznym mając na uwadze Twoje poczucie estetyki i wskazówki pozyskane podczas rozmów. Łączymy trendy z Twoimi potrzebami
  • Podsyłamy Ci projekt do przejrzenia, czekamy na informacje zwrotne i dokonujemy ewentualnych zmian. Po akceptacji całości zabieramy się za kodowanie, aby Twoja strona zaczęła swe życie w sieci.

Więcej o etapach współpracy

Jak długo powstaje strona?

Bardzo często proces tworzenia strony zamyka się w 30 dniach.

Jednak to Ty decydujesz jak szybko uruchomimy Twoją stronę. Wiele zależy od przygotowanych przez Ciebie materiałów, gotowości i czasu akceptacji podesłanych pomysłów.

Jakie materiały muszę przygotować?

Podstawowymi materiałami są oczywiście teksty i zdjęcia. Zastanów się także, jakie podstrony chciałbyś zawrzeć na swojej witrynie.

Jeśli nie czujesz się na siłach w przygotowaniu powyższych materiałów, możesz zlecić je nam!

Przygotujemy chwytliwe teksty reklamowe, a także zorganizujemy profesjonalne studio fotograficzne, które przeprowadzi sesję specjalnie pod Twoją nową stronę.

Co z domeną i hostingiem

Nie martw się tym. Zadbamy o stabilne funkcjonowanie Twojej strony.
SP-Media pomoże Ci w wyborze dostępnej i jak najlepszej domeny. Zajmiemy się jej rejestracją, a także udostępnimy miejsce na swoich serwerach.

Zleć nam wykonanie Twojej strony

Jeszcze się zastanawiasz?
Zobacz nasze realizacje.

Jesteśmy pewni, że dołączysz
do grona Naszych zadowolonych klientów

Zobacz nasze realizacje >>